Restauracja

Restauracja na terenie ośrodka  to klimatyczne miejsce z dużym tarasem oraz pięknym widokiem na las sosnowy. Ciepła atmosfera zapewnia doskonałe warunki do wspólnego celebrowania posiłków, jak też poznawania niezwykłych smaków potraw, które zostały przygotowane w przeważającej mierze na bazie produktów regionalnych. 

Sezonowa świeżość i lokalne smaki

Przygotowując dania dla naszych gości opieramy się tylko i wyłącznie na najświeższych produktach, nieprzetworzonych  dostępnych o danej porze roku. Przyrządzane i proponowane przez szefa kuchni dania powstają, dzięki wykorzystaniu tradycyjnych receptur oraz ich nowatorskich interpretacji.

Smacznie i zdrowo

Różnorodność naszego menu pozwala na zadowolenie również osób stosujących dietę bezmięsną oraz bezglutenową.

Zwracamy dużą uwagę na najmłodszych Gości oferując dla Nich specjalne menu, również dla dzieci alergicznych. Na śniadania serwowane są miedzy innymi placki z jabłkiem, gofry z bita śmietana, koktajle owocowe. Lody dostępne są bez ograniczeń podczas obiadu.

Dookoła świata

W naszej restauracji spotkają się Państwo z wybornymi daniami polskiej kuchni mazurskiej, jak też potrawami kuchni greckiej, włoskiej, meksykańskiej i tajskiej a także poznają smaki Hiszpanii. Wiele doznań smakowych dostarczy Wam menu kolacyjne, które zmienia się wraz z programem w poszczególnych dniach tygodnia.

Proponujemy także szeroki asortyment specjalnie wyselekcjonowanych wybornych win.

Godziny serwowania posiłków

Napoje do obiadu – woda i kompot bezpłatnie. Pozostałe dodatkowo płatne.

8:00 - 10:00
Śniadanie w formie bufetu, z live-cooking
13:00 - 15:00
Obiad w formie bufetu
18:00 - 20:00
Kolacja w formie bufetu, z live-cooking

Dżezz Bar

Zapraszamy również Gości na chwilę wytchnienia przy aromatycznej kawie, pysznym ciastku, zdrowym koktajlu lub orzeźwienia z chłodnym drinkiem do naszego Dżezz Baru.

Bar czynny od 10:00 do 24:00