O nas

Zapraszamy do zapoznania się z naszym magicznym miejscem, znajdującym się w najpiękniejszym regionie Polski – Mazury. Niesamowita, rodzinna atmosfera, przepiękne widoki, wspaniały klimat, pyszne jedzenie oraz bogata oferta animacyjna sprawią, że czas spędzony u nas będzie niezapomniany.

Wyjątkowa lokalizacja

Zakątek Mazurski znajduje się w północno-wschodniej Polsce w Bałdach niedaleko Butryn. Istotną zaletą takiej lokalizacji jest umiejscowienie w samym sercu regionu Warmińsko-Mazurskiego.

Zakątek to wyjątkowe miejsce położone w bezpośredniej bliskości najczystszego w regionie jeziora Gim, które stanowi niewątpliwy atut naszego miejsca. W jeziorze występują liczne gatunki ryb takie jak: sielawa, sieja, szczupak, lin, okoń, leszcz i płoć. Wytrwali obserwatorzy przyrody, późnym wieczorem mogą obserwować raki w pobliskim tataraku.  Nad brzegiem jeziora znajduje się urokliwa plaża i duże molo.

Teren wypoczynkowy otoczony jest przepięknym borem sosnowym. Jest to widny, wysokopienny las odznaczający się przewagą kilkudziesięcioletnich sosen. W okresie jesiennym spotyka się tu wysyp grzybów takich jak: borowiki, podgrzybki, koźlarze i kurki.

Ośrodek przyjazny dzieciom

Chcemy, aby wypoczynek z dziećmi był dla Was wyjątkowy i niezapomniany. Zadbaliśmy więc o Wasze potrzeby, a w szczególności o najmłodszych Gości, zapewniając komfort i bezpieczeństwo oraz wszelkie udogodnienia dla dzieci.

W naszej restauracji, dla najmłodszych Gości oferujemy specjalne menu, również dla dzieci alergicznych wymagających diety. Na śniadania serwowane są miedzy innymi placki z jabłkiem, gofry z bita śmietana, koktajle owocowe. Lody dostępne są bez ograniczeń podczas obiadu. Restauracja wyposażona jest w foteliki do karmienia dzieci.

Atrakcje i udogodnienia dla dzieci

  • bogaty program animacyjny z udziałem profesjonalnych animatorów,
  • zewnętrzny plac zabaw, wyposażony w huśtawki, zjeżdżalnie, karuzele, piaskownicę, tor przeszkód
  • trampolina
  • tyrolka
  • pokój zabaw
  • stoły do ping – ponga
  • cymbergaj
  • boiska do siatkówki i badmintona
  • Rowery dla dzieci lub rowery z fotelikami
  • Przewijak w ogólnodostępnej łazience

Miejsce tworzą ludzie

Zakątek Mazurski to miejsce prowadzone przez ludzi z pasją. Rodzinna atmosfera, serdeczność, zaangażowany, przyjazny personel tworzą to miejsce niepowtarzalnym.

Zakątek to… Pan Janek od 20 lat witający Gości, wysłuchujący z cierpliwością i zaangażowaniem opowieści dzieci. I to jego poczucie humoru… To też Pani Ewa z baru, z którą zawsze można pogadać… Albo Pan Waldek z przystani.

Zakątek to również ludzie, którzy przyjeżdżają z różnych stron Polski, często po raz 10 lub 20. Oni też tworzą klimat tego miejsca, a wyjeżdżając zostawiają tu część siebie. Przygody, które ich spotykają, opowieści, którymi się dzielą i dzieci, które tak szybko dorastają, wypełniają to miejsce.

Nasze smaki

Ciepła atmosfera zapewnia doskonałe warunki do wspólnego celebrowania posiłków, jak też poznawania niezwykłych smaków potraw, które zostały przygotowane w przewarzającej mierze na bazie produktów regionalnych.

Szef kuchni to człowiek z wielką pasją do gotowania, który swoją ciężką praca i zaangażowaniem tworzy dla nas prawdziwe dzieła sztuki kulinarnej. W swoim menu wykorzystuje najnowsze trendy i niejednokrotnie zaskakuje naszych Gości ciekawą i wyszukaną kuchnią. W czasie tworzenia autorskich dań odważnie łączy smaki i kolory, wykorzystując do tego najwyższej jakości produkty sezonowe. I tak powstają nowe dania, które na długo zagoszczą w Waszej pamięci.

Radość wypoczynku

Uśmiechnij się ! Jesteś w Zakątku Mazurskim. Teraz Twoje problemy, obowiązki i wszelkie troski zostały daleko. Ten czas jest dla Ciebie i Twojej rodziny. To idealne miejsce aby oderwać się od miejskiego zgiełku, tłumów i galerii handlowych. Nie tracisz czasu na sprzątanie, zakupy i gotowanie. Musisz pamiętać tylko o jednym 100% czasu dla siebie i bliskich. Klimat jaki tu panuje oraz całkowita bliskość przyrody przenosi Cię w inny stan umysłu – ODPOCZYNEK.