Animacje

Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa

Wakacje, program animacyjny*

Sobota Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
08:00-10:00 Śniadanie Śniadanie Śniadanie Śniadanie Śniadanie Śniadanie Śniadanie Śniadanie
10:00-11:00 Animacje dla dzieci
10:30-12:00
Animacje dla dzieci
10:30-12:00
Animacje dla dzieci
10:30-12:00
Animacje dla dzieci
10:30-12:00
Animacje dla dzieci
10:30-12:00
Animacje dla dzieci
10:30-12:00
11:00-13:00 nordic walking
11:00 - 13:00
aerobik
11:00 - 12:00
nordic walking/Bliżej przyrody
11:00 - 13:00
aerobik
11:00 - 12:00
nordic walking
11:00 - 13:00
aerobik
11:00 - 12:00
13:00-15:00 Obiad Obiad Obiad Obiad Obiad Obiad
16:00-18:00 Teatr Bajdurka
16:00-17:00
Bajkowe zabawy i integracja
16:00-17:30
zabawa z Klaunem i Szkoła ściemy
16:30-18:00
Zabawy Sportowe
16:00-17:30
Sensoplastyka
16:00-17:30
Warsztaty kuglarskie
16:00-17:30
18:00-20:00 Kolacja Kolacja włoska Kolacja
kuchnie bliskiego wschodu
Kolacja grecka Kolacja
smaki Hiszpanii
Kolacja meksykańska Kolacja regionalna
20:00-21:00 ognisko z pieczeniem kiełbasek mini disco
20:00-20:30
mini disco
20:00-20:30
mini disco
20:00-20:30
koncert zespołu WARMIA przy ognisku z pieczeniem prosiaka
20:00-22:00
mini disco
20:00-20:30
mini disco
20:00-20:30
21:00-22:00 LIVE MUSIC BAR
20:30-23:00
Podchody nocne
20:30
ZUMBA
20:30-21:30
Salsa
21:00-22:00
*program może ulec zmianie

Gim Fitness Camp, program*

Czwartek 9.09 Piątek 10.09 Sobota 11.09 Niedziela 12.09
07:50 Poranny rozruch Poranny rozruch Poranny rozruch
8:00-10:00 Śniadanie Śniadanie Śniadanie
11:00-12:00 Nordic Walking Nordic Walking
11:00-12:00 Tabata Trening funkcjonalny
12:00-13:00 Ciało i umysł Yoga
13:00-15:00 Obiad Obiad
16:00-17:30 Slow Jogging Slow Jogging
16:00-17:00 Deep Work Body art
17:00-18:00 Stretching Stretching
18:00-20:00 Kolacja Kolacja Kolacja
20:30-21:30 live music Sax guitar cafe Zumba Latino fitness
21:30-23:30
*program może ulec zmianie

Aktywny Senior - Program*

sobota 28.08 niedziela 29.08 poniedziałek 30.08 wtorek 31.09 środa 01.09 czwartek 02.09 piątek 03.09 sobota 04.09 niedziela 05.09
08:00 Poranny rozruch
30 min
Poranny rozruch
30 min
Poranny rozruch
30 min
Poranny rozruch
30 min
Poranny rozruch
30 min
Poranny rozruch
30 min
Poranny rozruch
30 min
Poranny rozruch
30 min
08:00-10:00 Śniadanie Śniadanie Śniadanie Śniadanie Śniadanie Śniadanie Śniadanie
11:00-13:00 Nordic Walking Bliżej Przyrody - wycieczka po lesie Nordic Walking Historia Warmii w pigułce (Trakt Biskupi) Nordic Walking Nordic Walking Nordic Walking
13:00-15:00 Obiad Obiad Obiad Obiad Obiad Obiad
16:00-17:00 Zdrowy kręgosłup Pilates Stretching zajęcia wspólne
z fitness camp
18:00-20:00 Kolacja Kolacja Kolacja Kolacja Kolacja Kolacja Kolacja
20:00-22:00 Salsa i nauka tańca
20:00-21:00
zajęcia wspólne
z fitness camp
Koncert zespołu Warmia, ognisko
z pieczeniem prosiaka
live music Sax guitar cafe
20:00-22:00
*program może ulec zmianie

Weekend Boże Ciało - program *

Środa 2.06 Czwartek 3.06 Piątek 4.06 Sobota 5.06 Niedziela 6.06
08:00-10:00 Śniadanie Śniadanie Śniadanie Śniadanie
10:30-12:00 warsztaty plastyczne
10:30 - 11:30
warsztaty kulinarne
10:30-12:00
warsztaty plastyczne
10:30 -12:00
11:00-13:00 nordic walking
11:00- 12:30
aerobik
11:00-12:00
nordic walking
11:00- 12:30
13:00-15:00 Obiad Obiad Obiad
16:00-18:00 Teatrzyk -Bajdurka
16:00-17:30
Zabawa Dzieci z Klaunami
16:00-17:30
Warsztaty kuglarskie
16:00-18:00
18:00-20:00 Kolacja Kolacja Kolacja Kolacja
20:00-21:00 mini disco
20:00-20:30
ognisko z pieczeniem kiełbasek mini disco
20:00-20:30
21:00 - 22:00 Sax Quitar Cafe - koncert
20:30-22:30
*program może ulec zmianie

Dzień Dziecka, program *

Piątek 28.05 Sobota 29.05 Niedziela 30.05
8:00-10:00 Śniadanie Śniadanie
10:00-13:00 Sensoplastyka
10:30-13:00



13:00-15:00 Obiad
16:00-18:00 Piknik rodzinny z ATRAKCJAMI
18:00-20:00 Kolacja Kolacja
20:00-21:00 Mini Disco
20:00-20:30
Mini Disco
20:00-20:30
20:00-22:00 Ognisko z pieczeniem kiełbasek
*program może ulec zmianie